Wat is een bestuur?

Een bestuur zorgt ervoor dat een vereniging kan bestaan.  Als bestuur van de vereniging zetten wij ons in voor het belang van onze
leden zodat zij (en wijzelf) het meeste uit hun studietijd kunnen halen. We werken in teamverband en zetten gezamenlijk onze
kwaliteiten in om zoveel mogelijk te kunnen bieden aan onze leden; Heel handig om alvast te leren, nu zelfsturende teams zo een
grote rol krijgen binnen ons werkveld.

Doordat wij samenwerken met verschillende partijen zowel binnen als buiten Saxion en zowel binnen als buiten ons werkveld, wordt
het netwerk enorm verbreed. Zo nuttig, dat wij het zelfs mogen inzetten als stage of voor een financiële compensatie vanuit Saxion zelf.

Een bestuur bestaat uit meerdere personen, die ieder zijn eigen functie heeft.
De functies die er momenteel binnen het SAMM bestuur vervult kunnen worden staan hieronder beschreven.


De voorzitter van SAMM houdt het overzicht over de vereniging en het bestuur. Er is een kritisch oog op het belang van onze leden, het welzijn van het bestuur en het algemene contact zowel binnen als buiten de vereniging. Voor de voorzitter is het belangrijk om communicatief sterk te zijn naast het kunnen onderhouden van overzicht en structuur.

De voorzitter van SAMM houdt het overzicht over de vereniging en het bestuur. Er is een kritisch oog op het belang van onze leden, het welzijn van het bestuur en het algemene contact zowel binnen als buiten de vereniging. Voor de voorzitter is het belangrijk om communicatief sterk te zijn naast het kunnen onderhouden van overzicht en structuur.

Als secretaris ben je de rechterhand van de voorzitter en help jij hem/haar het overzicht te bewaren over de vereniging. De voornaamste taken zijn het bijhouden van de administratie en zorgen dat de planning op rolletjes loopt. Planmatig werken, overzicht bewaren en een kritische blik over het omgaan met belangrijke documenten zijn de sleutel tot een goede secretaris.

Als secretaris ben je de rechterhand van de voorzitter en help jij hem/haar het overzicht te bewaren over de vereniging. De voornaamste taken zijn het bijhouden van de administratie en zorgen dat de planning op rolletjes loopt. Planmatig werken, overzicht bewaren en een kritische blik over het omgaan met belangrijke documenten zijn de sleutel tot een goede secretaris.

Binnen een organisatie is het natuurlijk altijd belangrijk om oog te houden op een budget. De penningmeester is daarom onmisbaar binnen het bestuur. Er wordt zicht gehouden op de financiële planning, er worden (kritische) besluiten gemaakt over de uitgaven en er wordt gelet op het nakomen van de financiële afspraken.

Binnen een organisatie is het natuurlijk altijd belangrijk om oog te houden op een budget. De penningmeester is daarom onmisbaar binnen het bestuur. Er wordt zicht gehouden op de financiële planning, er worden (kritische) besluiten gemaakt over de uitgaven en er wordt gelet op het nakomen van de financiële afspraken.

De intern heeft als doel de studenten, docenten, academie en vereniging met elkaar te verbinden. Daarnaast is hij of zij veelal het aanspreekpunt voor andere verenigingen buiten onze academie om. Communicatie staat daarom voor de interne hoog in het vaandel.

De intern heeft als doel de studenten, docenten, academie en vereniging met elkaar te verbinden. Daarnaast is hij of zij veelal het aanspreekpunt voor andere verenigingen buiten onze academie om. Communicatie staat daarom voor de interne hoog in het vaandel.

De studievereniging heeft veel contacten buiten Saxion Hogeschool. Om het contact met het werkveld en onze samenwerkingsverbanden op rolletjes te laten verlopen, is er een commissaris externe betrekkingen. De combinatie van een zakelijke blik en het zijn van communicatief vaardig, staan hoog in het vaandel.

De studievereniging heeft veel contacten buiten Saxion Hogeschool. Om het contact met het werkveld en onze samenwerkingsverbanden op rolletjes te laten verlopen, is er een commissaris externe betrekkingen. De combinatie van een zakelijke blik en het zijn van communicatief vaardig, staan hoog in het vaandel.